Turnéplan for Det ensomme hjerte

  • Mon 02-11-2020 kl. 19:30 Musik og Teaterhøjskolen Herrestedgade 6-8, 6520 Toftlund
  • Tue 03-11-2020 kl. 19:30 Tønder Kulturhus Ribelandevej 39, 6270 Tønder
  • Wed 04-11-2020 kl. 19:30 Sønderjyllandshallen HP Hanssens Gade 7, 6200 Aabenraa
  • Thu 05-11-2020 kl. 19:30 Sønderborg Teater Rosengade 2a, 6400 Sønderborg
  • Sat 07-11-2020 kl. 16:00 Medborgersalen Hvidovrevej 280, 2650 Hvidovre
  • Sun 08-11-2020 kl. 16:00 Roskildescenen, Laboratoriet, Musicon Rabalderstræde 10, 4000 Roskilde
  • Tue 10-11-2020 kl. 19:30 Randers Teater Mariagervej 10 8900, Randers C
  • Wed 11-11-2020 kl. 19:30 Hobro Theater Theatertorvet 1, 9500 Hobro
  • Sat 14-11-2020 kl. 19:30 Morsø Teater Limfjordsvej 95, Nykøbing Mors
  • Mon 16-11-2020 kl. 19:30 Kolding Egnsteater Fredericiagade 1, 6000 Kolding
  • Tue 17-11-2020 kl. 19:30 Kolding Egnsteater Fredericiagade 1, 6000 Kolding
  • Wed 18-11-2020 kl. 19:30 Kolding Egnsteater Fredericiagade 1, 6000 Kolding
  • Thu 19-11-2020 kl. 20:00 Teatret Møllen Lukket forestilling
  • Mon 23-11-2020 kl. 19:30 Vejle Musikteater Vedelsgade 25, 7100 Vejle
  • Wed 25-11-2020 kl. 19:30 Vordingborg Teater Chr. Richardtsvej 43, 4760 Vordinborg
  • Mon 30-11-2020 kl. 19:30 Musikhuset Esbjerg Havnegade 18, 6700 Esbjerg
  • Tue 01-12-2020 kl. 19:30 Horsens Ny Teater Teatertorvet, 8700 Horsens Køb billet
  • Wed 02-12-2020 kl. 20:00 Viborg Teater Gravene 25, 8800 Viborg Køb billet
  • Thu 03-12-2020 kl. 17:00 Teaterkredsen Limfjorden Teatersalen, Nr. Nissum Køb billet
  • Thu 03-12-2020 kl. 20:00 Teaterkredsen Limfjorden Teatersalen, Nr. Nissum Køb billet
  • Fri 11-12-2020 kl. 20:00 Teatret Møllen Lukket forestilling Kontakt spillestedet for billetkøb